Hür Gazete
Hür Gazete
 • SON DAKİKA SON DAKİKA AKBULUT’A TEPKİALAŞ VE KURUŞAR: AK PARTİ İLÇE YÖNETİMİN VERDİĞİ SÖZLERİNİN TUTULMAMSI NEDENİYLE ADAYLIĞIMIZ GERİ ÇEKİYORUZ.
  SON DAKİKA SON DAKİKA AKBULUT’A TEPKİALAŞ VE KURUŞAR: AK PARTİ İLÇE YÖNETİMİN VERDİĞİ SÖZLERİNİN TUTULMAMSI NEDENİYLE ADAYLIĞIMIZ GERİ ÇEKİYORUZ.
 • MİMAR MUSLİHİDDİN ÖĞRENCİLERİ ALMANYA’DA STAJ YAPACAKLAR.
  MİMAR MUSLİHİDDİN ÖĞRENCİLERİ ALMANYA’DA STAJ YAPACAKLAR.
 • BECAN:”BİZ ONLARA İNANDIK, ONLAR DA BİZE GÜVENİYORLAR”
  BECAN:”BİZ ONLARA İNANDIK, ONLAR DA BİZE GÜVENİYORLAR”
 • “ONLAR BİZİM DOSTLARIMIZ”
  “ONLAR BİZİM DOSTLARIMIZ”
 • MADENİ PARALARI ÇALDILAR
  MADENİ PARALARI ÇALDILAR
 • BORSADAN BANDIRMA TİCARET BORSASINA ZİYARET
  BORSADAN BANDIRMA TİCARET BORSASINA ZİYARET
 • SENİ SEVİYORUM UZUNKÖPRÜ
  SENİ SEVİYORUM UZUNKÖPRÜ
 • 1NİSAN’DASEVENLER KAVUŞACAK,UZUNKÖPRÜ’DE DERTLER SON BULACAK
  1NİSAN’DASEVENLER KAVUŞACAK,UZUNKÖPRÜ’DE DERTLER SON BULACAK
 • ATAŞ:ÇALIŞAN ANNELERİN ÇOCUKLARI BİZE EMANET
  ATAŞ:ÇALIŞAN ANNELERİN ÇOCUKLARI BİZE EMANET
 • SIRA MECLİS LİSTELERİNDE
  SIRA MECLİS LİSTELERİNDE
Hür Gazete
GÖMLEK DEĞİŞTİRME ZAMANI
GÖMLEK DEĞİŞTİRME ZAMANI

Kitapları çok severim, hele ki...

TARİH TAŞ KÖPRÜ’DE KAZA ,İKİ YARALI
TARİH TAŞ KÖPRÜ’DE KAZA ,İKİ YARALI

Kaza 17.12.2017 Pazar günü saat...

“Dünyayı izliyor, Türkiye’yi anlatıyoruz”
“Dünyayı izliyor, Türkiye’yi anlatıyoruz”

1862 yılında Matbuat Müdürlüğü olarak...

POLİS MEMURU, İNTİHAR ETTİ!
POLİS MEMURU, İNTİHAR ETTİ!

Hür Gazete Haber Merkezinin edindiği...

SON DAKİKA SON DAKİKA LİŞKO MEVKİNDE KAZA 2 ÖLÜ
SON DAKİKA SON DAKİKA LİŞKO MEVKİNDE KAZA 2 ÖLÜ

Uzunköprü Lişko mevkinde meydana gelen...

ELEKTRİK AKIMINA KAPILARAK HAYATINI KAYBETTİ
ELEKTRİK AKIMINA KAPILARAK HAYATINI KAYBETTİ

Edirne-Uzunköprü-Bayramlı Köyünde, 25 Ocak 2019...

ERGENE MÜDÜRLÜK GÖREVİNDEN ALINARAK ÖĞRETMEN OLARAK ATANDI
ERGENE MÜDÜRLÜK GÖREVİNDEN ALINARAK ÖĞRETMEN OLARAK ATANDI

Uzunköprü Anadolu Lisesi Müdürü Yasemin...

MURADİYE MAHALLESİNDE ŞÜPHELİ ÖLÜM
MURADİYE MAHALLESİNDE ŞÜPHELİ ÖLÜM

Hür Gazete Haber Merkezinin edindiği...

AHMET ÜRER YAZDI:SAĞLIKLI KENTLERDE YAŞAMAK HERKESİN HAKKIDIR.
AHMET ÜRER YAZDI:SAĞLIKLI KENTLERDE YAŞAMAK HERKESİN HAKKIDIR.

29.Mart.2019 tarihinde yerel yönetim seçimleri...

Hür Gazete
YILDIZ : SİZLERE VEDA ETMENİN HÜZNÜNÜ YAŞIYORUM
YILDIZ : SİZLERE VEDA ETMENİN HÜZNÜNÜ YAŞIYORUM
Uzunköprü Muhtarlar Derneği tarafından, İçişleri Bakanlığının 2018 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle Şarköy Kaymakamlığına tayini çıkan Uzunköprü Kaymakamı Kemal Yıldız’ın onuruna veda yemeği düzenledi. Köprü Restoran’da gerçekleşen veda yemeğine...
13 Eylül 2018 11:18
Font1 Font2 Font3 Font4

Uzunköprü Muhtarlar Derneği tarafından, İçişleri Bakanlığının 2018 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle Şarköy Kaymakamlığına tayini çıkan Uzunköprü Kaymakamı Kemal Yıldız’ın onuruna veda yemeği düzenledi.

Köprü Restoran’da gerçekleşen veda yemeğine ev sahipliği yapan Uzunköprü Muhtarlar Derneği adına Dernek Başkanı Hayati Balkan, birlikte görev yapmaktan büyük bir onur duydukları Kaymakam Kemal Yıldız’a yeni görev yerinde başarılar diledi.

BALKAN: HÜZÜNLÜYÜZ

Uzunköprü Kaymakamı Kemal Yıldız ile uyumlu bir şekilde çalıştıklarını dile getiren Uzunköprü Muhtarlar Derneği Başkanı Hayati Balkan ” Uzunköprü Kaymakamımız Sayın Kemal Yıldız’ın tayini dolayısıyla düzenlemiş olduğumuz veda yemeğine hoş geldiniz diyor, tüm davetlilere saygılarımı sunuyorum.

Memuriyet hayatının doğası gereği yaşanan atamalar nedeniyle böyle hüzün duygusuyla yüklü anları zaman zaman yaşamaktayız. Bugün de Sayın Kaymakamız Kemal YILDIZ’ın Şarköy ilçesine atanmasıyla ilçemizden ayrılacak olması bizleri ziyadesiyle hüzünlendirmektedir. Ancak bu bir veda gecesi değil vefa gecesidir.

Sayın Kaymakamımız ile ilçemizde görev yaptığı beş yıl içerisinde gerek şahsım gerekse Muhtarlar Derneği adına çok yakın bir çalışma süreci geçirdik. Bu yakın ve yoğun çalışmaların sonucunda birlikte hayata geçirdiğimiz başarılı proje ve faaliyetler bizler için gurur vesilesi olurken ilçemiz adına da büyük kazançlar sağlamış, gelişimine katkıda bulunmuştur. Kendisinin ilçemizde gösterdiği bu başarısını yeni görev yeri olan Şarköy ilçesinde de tekrarlayacağından hiç bir şüphemiz yoktur.

Bizler Sayın Kaymakamımızı çocuklara sonsuz şefkatini esirgemeyen, yaşlı ve engelli vatandaşlarımıza olan duyarlılığını her fırsatta gösteren ve çevresindeki herkese karşı nezaketli ve güler yüzlü yaklaşımı ile tam bir beyefendi, kibar bir insan ve tam bir halk adamı olarak tanıdık.

Özellikle Devlet ile vatandaş ilişkilerinde her zaman köprü olan, soruna değil çözüme odaklı Devlet adamlığı anlayışıyla vatandaşımızın takdirini kazanan bu mütevazı, çalışkan ve örnek Kaymakamımızı bizler hiç bir zaman unutmayacağız.”şeklinde konuştu.

 

İŞBİLEN: BİRLİK İÇİNDE ÇALIŞTIK

Uzunköprü Kaymakamı Kemal Yıldız’ın ilçede güzel hizmetlere imza attığını kaydeden Uzunköprü Belediye Başkanı Av. Enis İşbilen, “Sayın Kaymakamınız ile birlikte uyum içerisinde çalışmak için elimizden geldiğince çaba gösterdik. Bir çok konuda fikir alışverişinde bulunduk. Mühim olanın Uzunköprü’ye hizmet olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu doğrultuda şehrimiz için gösterdiği katkılardan dolayı Sayın Kemal Yıldız’a teşekkür ediyorum. Yeni görev yerinde başarılar diliyorum, dedi.

YILDIZ : SİZLERE VEDA ETMENİN HÜZNÜNÜ YAŞIYORUM

Uzunköprü’deki görev süresi boyunca çok güzel dostluklar kurduğunu ifade eden Uzunköprü Kaymakamı Kemal Yıldız ise onuruna verilen yemekten dolayı teşekkür etti. Yıldız, “Görev yaptığımız süre içerisinde Uzunköprü’yü ve Uzunköprülüleri gerçekten çok sevdik, gönülden hizmet etmeye çalıştık, kalbimde her zaman farklı bir yeriniz olacaktır. Uzunköprü gibi son dönemlerdeki hizmetlerle gelişen ve büyüyen bir ilçede görev yapmanın gururunu yaşadım. Bu dönemde çok değerli insanlarla çalıştım, her şeyden öte kibirden uzak mütevazi yaşam biçimiyle ilçemize hizmet eden Uzunköprü Belediye Başkanımız Enis İşbilen ile Uzunköprü Belediye personellerine, uyum içerisinde çalıştığımız Kaymakamlık personellerine, Kurum Müdürlerimize ve değerli personellerine çok teşekkür ediyorum. Uzunköprü’de çok güzel anılarım var. Tanışmaktan her zaman onur duyduğumuz dostluklar edindik. Sizlere veda etmenin hüznünü yaşamaktayım, ben göreve geldiğim her şehirde ilk olarak bir hakkım varsa helal ederim. Zira üstlenmiş olduğum makam, bir görev bilinci gerektirdiği için üzerinde bir hak varsa önce helal ederim. Umarım sizler de benimle aynı düşüncedesinizdir.” diye konuştu.

 

Uzunköprü Muhtarlar Derneği Başkanı Hayati Balkan ve Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen, günün anısına Uzunköprü Kaymakamı Kemal Yıldız’a hediyeler verdiler.

Uzunköprü Kaymakamı Kemal yıldız ve Uzunköprü Köy ve Mahalle MUHTARLAR Derneği Başkanı Hayati balkan gece katılan davetlileri tek tek ziyaret ederek sohbet ettiler.

 


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa
%d blogcu bunu beğendi: