Hür Gazete
Hür Gazete
 • SON DAKİKA SON DAKİKA AKBULUT’A TEPKİALAŞ VE KURUŞAR: AK PARTİ İLÇE YÖNETİMİN VERDİĞİ SÖZLERİNİN TUTULMAMSI NEDENİYLE ADAYLIĞIMIZ GERİ ÇEKİYORUZ.
  SON DAKİKA SON DAKİKA AKBULUT’A TEPKİALAŞ VE KURUŞAR: AK PARTİ İLÇE YÖNETİMİN VERDİĞİ SÖZLERİNİN TUTULMAMSI NEDENİYLE ADAYLIĞIMIZ GERİ ÇEKİYORUZ.
 • MİMAR MUSLİHİDDİN ÖĞRENCİLERİ ALMANYA’DA STAJ YAPACAKLAR.
  MİMAR MUSLİHİDDİN ÖĞRENCİLERİ ALMANYA’DA STAJ YAPACAKLAR.
 • BECAN:”BİZ ONLARA İNANDIK, ONLAR DA BİZE GÜVENİYORLAR”
  BECAN:”BİZ ONLARA İNANDIK, ONLAR DA BİZE GÜVENİYORLAR”
 • “ONLAR BİZİM DOSTLARIMIZ”
  “ONLAR BİZİM DOSTLARIMIZ”
 • MADENİ PARALARI ÇALDILAR
  MADENİ PARALARI ÇALDILAR
 • BORSADAN BANDIRMA TİCARET BORSASINA ZİYARET
  BORSADAN BANDIRMA TİCARET BORSASINA ZİYARET
 • SENİ SEVİYORUM UZUNKÖPRÜ
  SENİ SEVİYORUM UZUNKÖPRÜ
 • 1NİSAN’DASEVENLER KAVUŞACAK,UZUNKÖPRÜ’DE DERTLER SON BULACAK
  1NİSAN’DASEVENLER KAVUŞACAK,UZUNKÖPRÜ’DE DERTLER SON BULACAK
 • ATAŞ:ÇALIŞAN ANNELERİN ÇOCUKLARI BİZE EMANET
  ATAŞ:ÇALIŞAN ANNELERİN ÇOCUKLARI BİZE EMANET
 • SIRA MECLİS LİSTELERİNDE
  SIRA MECLİS LİSTELERİNDE
Hür Gazete
GÖMLEK DEĞİŞTİRME ZAMANI
GÖMLEK DEĞİŞTİRME ZAMANI

Kitapları çok severim, hele ki...

TARİH TAŞ KÖPRÜ’DE KAZA ,İKİ YARALI
TARİH TAŞ KÖPRÜ’DE KAZA ,İKİ YARALI

Kaza 17.12.2017 Pazar günü saat...

“Dünyayı izliyor, Türkiye’yi anlatıyoruz”
“Dünyayı izliyor, Türkiye’yi anlatıyoruz”

1862 yılında Matbuat Müdürlüğü olarak...

POLİS MEMURU, İNTİHAR ETTİ!
POLİS MEMURU, İNTİHAR ETTİ!

Hür Gazete Haber Merkezinin edindiği...

SON DAKİKA SON DAKİKA LİŞKO MEVKİNDE KAZA 2 ÖLÜ
SON DAKİKA SON DAKİKA LİŞKO MEVKİNDE KAZA 2 ÖLÜ

Uzunköprü Lişko mevkinde meydana gelen...

ELEKTRİK AKIMINA KAPILARAK HAYATINI KAYBETTİ
ELEKTRİK AKIMINA KAPILARAK HAYATINI KAYBETTİ

Edirne-Uzunköprü-Bayramlı Köyünde, 25 Ocak 2019...

ERGENE MÜDÜRLÜK GÖREVİNDEN ALINARAK ÖĞRETMEN OLARAK ATANDI
ERGENE MÜDÜRLÜK GÖREVİNDEN ALINARAK ÖĞRETMEN OLARAK ATANDI

Uzunköprü Anadolu Lisesi Müdürü Yasemin...

MURADİYE MAHALLESİNDE ŞÜPHELİ ÖLÜM
MURADİYE MAHALLESİNDE ŞÜPHELİ ÖLÜM

Hür Gazete Haber Merkezinin edindiği...

AHMET ÜRER YAZDI:SAĞLIKLI KENTLERDE YAŞAMAK HERKESİN HAKKIDIR.
AHMET ÜRER YAZDI:SAĞLIKLI KENTLERDE YAŞAMAK HERKESİN HAKKIDIR.

29.Mart.2019 tarihinde yerel yönetim seçimleri...

Hür Gazete
Uzunköprü Halkı,Esnafı soruyor 2 Yıllık Meslek okulunun hiçler acısının durumu ne olacak?
Uzunköprü Halkı,Esnafı soruyor 2 Yıllık Meslek okulunun hiçler acısının durumu ne olacak?
Uzunköprü’de 5 yıllık uygulamalı bilimler yüksek okulunun açılması ile meslek yüksek okulu bir hafta içinde yangından mal kaçırır gibi  taşınmıştı. Taşınmasının ardından bir çok kurum kuruluşlar bir araya gelerek 2...
10 Eylül 2018 10:09
Font1 Font2 Font3 Font4

Uzunköprü’de 5 yıllık uygulamalı bilimler yüksek okulunun açılması ile meslek yüksek okulu bir hafta içinde yangından mal kaçırır gibi  taşınmıştı.

Taşınmasının ardından bir çok kurum kuruluşlar bir araya gelerek 2 Yıllık meslek Okulunun geleceğini masa yatırmıştı.

Uzunköprü Kaymakamı Kemal Yıldız polis okulu müjdesi bile vermişti.Geçmiş Dönem ilçe Başkanı inanç Sülüş,Uzunköprü Ziraat ve veteriner fakültesi olması için lobi çalışmaları yaptığını biliyoruz.hep birşeyler söylendi bizler yazdık. bu gün gelinen nokta ise içler acısı meslek Okulu hırsızlar tarafından yağma ediliyor. çürümeye mahkum ediliyor. hiç bir yetkilide burası devletin yeri buraya bir iki tane bekçi koyalım koruyalım demiyor,HERŞEYE Maydanoz Nedret Akbulut, SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞIM YAPIYOR.UZUNKÖPRÜ ESKİ MESLEK YÜKSEK OKULU KÖTÜ DURUMDA…BİLİNDİĞİ ÜZERE BURASI HUZUR EVİ OLACAK AMA MALESEF BELEDİYENİN YÜZÜNDEN GECİKMEYE UĞRUYOR…BELEDİYE ILK ÖNCE EDİRNE İDARE MAHKEMESİNE BAŞVURDU KAYBETTİ..DAHA SONRA İSTANBUL BÖLGE İDARE MAHKEMESİNE GİTTİ YİNE KAYBETTİ..EN SON DANIŞTAYA DAVA AÇTI VE HALA KONU ORADA..SÜREÇ DEVAM EDİYOR…ŞİMDİYE KADAR BURASI HİZMETE GİRECEKTİ VE EN AZ 100 VATANDAŞIMIZ BU HUZUR EVİNE YERLEŞECEKTİ..EN AZ 100 VATANDAŞIMIZA İSTİHDAM SAĞLANACAKTI….HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ BU ZİHNİYET GENEL VE YERELDE AK PARTİNİN PROJELERİNİ ENGELLEMEK MODUNDA…KENDİLERİ BİRŞEY YAPMADIKLARI GİBİ YAPILANI DA ENGELLEME HOBİLERİ VAR MALESEF…AMA HER NE OLURSA OLSUN BU PROJELER HAYATA GEÇECEK VE U.KÖPRÜ KAZANACAK.. VATANDAŞLARIMIZ BUNLARI İYİ TAKİP ETMELİLER…İYİ DEĞERLENDİRMELİLER DİYE DÜŞÜNÜYORUM…MAHKEMESİ DEVAM EDEN KONULARDA MÜDAHİL OLUNAMIYOR MALESEF. MAHKEME BİRAN ÖNCE SONUÇLANIR İNŞALLAH DİYORUZ VE BİR AN ÖNCE BU YAPI TEKRAR DÜZENLEME VE İMAR EDİLEREK HİZMETE GEÇMELİ…ÖDENEK HAZIR VE ŞU ANDA ÖZEL İDAREDE..KARAR ÇIKAR ÇIKMAZ ÇALIŞMALAR BAŞLIYACAK VESSELAM….

Sayın Nedret Akbulut’un paylaşımına yorumlarda yapılıyor.

 


Yavuz Kabakli
 Ben şahsım Uzunköprülüyüm ama utanıyorum neden Nerede bokluk var bizim burada sayın belediye başkanımıza sesleniyorum bizahmet gitsin görsün Hayraboluyu Alpulluyu Babaeskiyi Havsa’yı yeterin artık Uzunköprü’ nün nüfusu 40 bini geçti kim sorarsa ama köyden farkımız yok halk olarak bu gidişe dur diyelim

 

Zula Köy Kahvaltısı Sayın hocam siz 100 kişilik huzur evinden bahsediyorsunuz oraya biz talip olmuştuk SİVAS iş adamları derneği olarak özel cumhuriyet üniversitesi açacaktık ve 2000 öğrenci gelecekti düşünün Uzunköprü esnafına nekadar katkı sağlardı ama mevcut iktidar yani siz engel oldunuz bu olay basınada yansımıştır saygılar

Musa Tarakcı Hocam siz 100 kişiden bahsediyorsunuz 100 kişi 4 çarpın 400 kişi yapar ve o kişilere ekmek kapısı açılacak inşallah

Değerli okurlarımız Soruyor  seçeceğiniz üniversitede bölüm yoksa,hoca yoksa Neden öğrenci tercih etsin.Vatandaş soruyor AKP Belediyesi olsaydınız Öğrenci kardeşlerimizi ilçemize nasıl çekecektiniz? Hangi Hizmetleri yapacaktınız? Öğrenci için eksik olanlar nelerdir? bu cevapları Sayın Nedret Akbulut’tan bekliyoruz.” Dediler.

2 Yıllık meslek Okulumuzun tarihçesi

Trakya Üniversitesi Uzunköprü Meslek Yüksekokulu, Yükseköğretim Kurulu’nun 31.03.1994 tarih ve 933-8179 sayılı kararıyla, 1994-1995 eğitim-öğretim yılında Muhasebe ve Pazarlama Programları ile Uzunköprü Öğretmen Evi’nde eğitim-öğretime başlamıştır.
1996-1997 eğitim-öğretim yılında Büro Yönetimi ve Sekreterlik, 2004-2205 eğitim-öğretim yılında Kooperatifçilik, 2005-2006 eğitim-öğretim yılında İşletme programları açılmıştır.
Meslek Yüksekokulumuza bağlı olarak Meriç ilçemizde 2005-2006 eğitim-öğretim yılında Maliye, 2006-2007 eğitim-öğretim yılında Yerel Yönetimler programları açılıştır.2008-2009 eğitim-öğretim yılında Maliye programı Uzunköprü’ye alınmıştır.
İkinci öğretim uygulamaları 2007-2008 eğitim-öğretim yılında Muhasebe ve Pazarlama programları ile başlamıştır.2008-2009 eğitim-öğretim yılında Maliye programına öğrenci alınmıştır.
Uzunköprü Meslek Yüksekokulu 2003-2004 eğitim-öğretim yılından itibaren yeni hizmet binasında eğitim-öğretimini sürdürmektedir.

Trakya Üniversitesi; eğitimde çeyrek yüzyılı henüz yeni aşan süreçte kaliteli, çağdaş eğitim-öğretimi ve her alandaki kurumsal kimliği ile ülkemizin saygın üniversitelerinden biri olmuş ve Balkanlara açılma başarısını göstermiştir.
Trakya Üniversitesi’nin bir birimi olan Uzunköprü Meslek Yüksekokulu olarak, ülkemizin sosyo ekonomik ve kültürel kalkınması için nitelikli elemanlara gereksinimi bulunduğunun bilincindeyiz.Trakya Üniversitesi’nin sınır ötesi bir üniversite olmasının vermiş olduğu görev ve sorumluluk bilinciyle, küreselleşen dünyada yerimizi alabilmek ve rekabet gücümüzü arttırabilmek için ülkemize iyi yetişmiş, kaliteli, bilgi ve teknolojiyi kullanabilen çağdaş bireyler yetiştirmek, eğitimde daima ilkemiz olacaktır.
Bu ilke doğrultusunda, iyi bir eğitimle bilgili, ülkemize yararlı hizmetler yapabilecek, vatanını seven, insan haklarına saygılı, laik cumhuriyet kazanımlarına bağlı aydın bireyler yetiştirmek amacımız olacaktır.

5 Yıllık Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Dernek Başkanı ve yöneticileri bu güne kadar neden bir açıklama yapmıyor…

 


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa
%d blogcu bunu beğendi: