Hür Gazete
Hür Gazete
 • BECAN ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ’NİN HEYETİNDE OLMAK İÇİN YETKİ İSTİYOR
  BECAN ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ’NİN HEYETİNDE OLMAK İÇİN YETKİ İSTİYOR
 • HÜR GAZETE 13. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLUYOR.
  HÜR GAZETE 13. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLUYOR.
 • KADERİNE TERK ETTİĞİNİZ YÜZLERCE YILLIK TARİHTEN UTANMIYORSANIZ “ECDADINIZDAN UTANIN”!!
  KADERİNE TERK ETTİĞİNİZ YÜZLERCE YILLIK TARİHTEN UTANMIYORSANIZ “ECDADINIZDAN UTANIN”!!
 • HANİ EĞİTİM BEDAVAYDI!!!
  HANİ EĞİTİM BEDAVAYDI!!!
 • ÜCRETSİZ KURSLARIMIZLA UZUNKÖPRÜ HALKINI BEKLİYORUZ!!!
  ÜCRETSİZ KURSLARIMIZLA UZUNKÖPRÜ HALKINI BEKLİYORUZ!!!
 • CAN: HES KODU ZORUNLU HALE GETİRİLDİ.
  CAN: HES KODU ZORUNLU HALE GETİRİLDİ.
 • Uzunköprü ilçemizdeki tarihi taş köprünün restorasyonu için bir çalışmanız var mıdır?
  Uzunköprü ilçemizdeki tarihi taş köprünün restorasyonu için bir çalışmanız var mıdır?
 • UZUNKÖPRÜ BELEDİYESİ ÇOCUKLARIMIZ İÇİN KOLLARI SIVADI
  UZUNKÖPRÜ BELEDİYESİ ÇOCUKLARIMIZ İÇİN KOLLARI SIVADI
 • GAYTANCIOĞLU:’’BİZE LAF YETİŞTİRECEĞİNİZE TRAKYANIN GAP’I İLE UĞRAŞIN!
  GAYTANCIOĞLU:’’BİZE LAF YETİŞTİRECEĞİNİZE TRAKYANIN GAP’I İLE UĞRAŞIN!
 • ÇİFTÇİLERİN BANKALARA 123.5 MİLYAR TL BORCU VAR
  ÇİFTÇİLERİN BANKALARA 123.5 MİLYAR TL BORCU VAR
GÖMLEK DEĞİŞTİRME ZAMANI
GÖMLEK DEĞİŞTİRME ZAMANI

Kitapları çok severim, hele ki...

HÜR GAZETE 13 YAŞINDA
HÜR GAZETE 13 YAŞINDA

Hür gazete 13 yaşında…. 12...

HAYALİ OLMAYANIN HEDEFİ, HEDEFİ OLMAYANIN SONUÇLARI OLMAZ!
HAYALİ OLMAYANIN HEDEFİ, HEDEFİ OLMAYANIN SONUÇLARI OLMAZ!

Sevgili okurlarım: Benim ve sizlerin...

GAZETE, GAZETE ATAR MISINIZ AĞABEY?”
GAZETE, GAZETE ATAR MISINIZ AĞABEY?”

“gazete, gazete atar mısınız ağabey?”...

BİLİM VE SANATSIZ KALKINMA VE ÖZGÜRLÜK OLMAZ.
BİLİM VE SANATSIZ KALKINMA VE ÖZGÜRLÜK OLMAZ.

Bilim ve sanatta ileri gitmiş...

SERDAR MANGA YAZDI: HOŞ GELDİN 13
SERDAR MANGA YAZDI: HOŞ GELDİN 13

Uzunköprü’de doğmuş, Uzunköprü’de yetişmiş bir...

HÜR GAZETE 13. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLUYOR.
HÜR GAZETE 13. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLUYOR.

İmtiyaz sahipliğini  Bahtiye Bekar’ın, yazı...

HANİ EĞİTİM BEDAVAYDI!!!
HANİ EĞİTİM BEDAVAYDI!!!

Günümüzde eğitim hususunda dikkatleri çeken...

GÖMLEK DEĞİŞTİRME ZAMANI
GÖMLEK DEĞİŞTİRME ZAMANI

Kitapları çok severim, hele ki...

SON DAKİKA SON DAKİKA UZUNKÖPRÜ’DE İLK VAKA TESPİT EDİLDİ
SON DAKİKA SON DAKİKA UZUNKÖPRÜ’DE İLK VAKA TESPİT EDİLDİ

Uzunköprü Devlet hastanesi tarafından koronavirüs...

EDİRNE ALARM VERİYOR
EDİRNE ALARM VERİYOR

Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen ‘Hayat...

TARİH TAŞ KÖPRÜ’DE KAZA ,İKİ YARALI
TARİH TAŞ KÖPRÜ’DE KAZA ,İKİ YARALI

Kaza 17.12.2017 Pazar günü saat...

UZUNKÖPRÜ YENİ ÇEVRE YOLUNDA ÖLÜMLÜ TRAFİK KAZASI
UZUNKÖPRÜ YENİ ÇEVRE YOLUNDA ÖLÜMLÜ TRAFİK KAZASI

Hür Gazete Haber merkezinin edindiği...

AZMİN ZAFERİ
AZMİN ZAFERİ

Yağmurca Köyü nüfusuna kayıtlı olan...

“Dünyayı izliyor, Türkiye’yi anlatıyoruz”
“Dünyayı izliyor, Türkiye’yi anlatıyoruz”

1862 yılında Matbuat Müdürlüğü olarak...

POLİS MEMURU, İNTİHAR ETTİ!
POLİS MEMURU, İNTİHAR ETTİ!

Hür Gazete Haber Merkezinin edindiği...

BİLGİN:UZUNKÖPRÜLÜLERİMİZİN BİZDEN BEKLENTİLERİNİ BİLİYORUZ VE SORUMLULUĞUMUZUN AĞIRLIĞININ FARKINDAYIZ
BİLGİN:UZUNKÖPRÜLÜLERİMİZİN BİZDEN BEKLENTİLERİNİ BİLİYORUZ VE SORUMLULUĞUMUZUN AĞIRLIĞININ FARKINDAYIZ
BİLGİN:UZUNKÖPRÜLÜLERİMİZİN BİZDEN BEKLENTİLERİNİ BİLİYORUZ VE SORUMLULUĞUMUZUN AĞIRLIĞININ FARKINDAYIZ       Dünya bir yenilenme sürecinde.Bizde partimizin kadrolarının yenilenmesi adına gerçekleştireceğimiz 7. Olağan kongremiz ile Uzunköprü de Ak Kadrolarımızı yeniliyoruz..  ...
15 Eylül 2020 10:38
Font1 Font2 Font3 Font4

BİLGİN:UZUNKÖPRÜLÜLERİMİZİN BİZDEN BEKLENTİLERİNİ BİLİYORUZ VE SORUMLULUĞUMUZUN AĞIRLIĞININ FARKINDAYIZ

 

 

 

Dünya bir yenilenme sürecinde.Bizde partimizin kadrolarının yenilenmesi adına gerçekleştireceğimiz 7. Olağan kongremiz ile Uzunköprü de Ak Kadrolarımızı yeniliyoruz..

 

 

Lalapaşa, Süloğlu, Havsa, İpsala ve Enez ilçe kongrelerini tamamlayan AK Parti bu hafta Uzunköprü ve Meriç ilçelerinde kongre heyecanı yaşadı.

Uzunköprü AK Parti 7. Olağan İlçe Kongresi 11 Eylül 2020 Cuma Günü saat 14’te Çakıcı Otel düğün salonunda Uzunköprü İlçe Kongresi yapıldı.

Uzunköprü ilçe Kongresine delegeler ve partililer büyük ilgi gösterdi.

Uzunköprü İlçe kongresinin Divan Başkanlığına AK Parti Edirne Koordinatörü ve İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Başkan Yardımcılığına Rasim Özgün, kâtip üyeliklere Mustafa Okur, Emel Görüş ve Emin Çınar seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan kongre konuşmalar ile devam etti.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kongreler için hazırladığı mesaj dinletildi ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in gönderdiği mesaj okundu.

Ardından Uzunköprü İlçe Başkanı Kadir Bilgin,gelir gider taplosunu okudu ve delegeler tarafından oy birliği ile kabul edildi.

Delegeler tarafından Divana tek bir liste verildi verilen listede yönetim kurulu üyeleri okunarak kürsüye davet edildi.

Yönetim kurlu üyeleri ve eski ilçe başkanları,belediye başkan adayları, milevekili ,il başkanı birer fotograf çekildikten sonra Uzunköprü İlçe Başkanı Kadir Bilgin konuşmasını yaptı.

 

Başkan Bilgin yaptı konuşmasında:  Sayın İl Başkanım Belgin İba, Edirne Milletvekilimiz MKYK Üyemiz ve TBMM KEFEK Komisyon Başkanı Sayın Fatma Aksal,İstanbul Milletvekili ve Edirne Koordinatörümüz  Sayın Tülay Kaynarca, Sayın İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz,Sayın ilçe Başkanlarımız Sayın Belediye Başkanlarımız,İl-İlçe Kadın Kolları Başkanlarım,İl-İlçe Gençlik Kolları Başkanlarım, Sayın İl Genel Meclis Üyelerimiz,Sayın Belediye Meclis Üyelerimiz,Sayın Muhtarlarımız, Basınımızın güzide temsilcileri,Teşkilatımızın çok değerli mensupları..

7.Olağan İlçe Kongremize Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz…

Değerli Ak Partililer,Kıymetli Yol arkadaşlarım..

Bu anlamlı buluşmada sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum. Bugün 7. Olağan Kongremizde umut ve heyecanı sizlerde görüyorum.Milletimize hizmet yolunda tarihi başarılara imza atan bir partinin mensubu olmanın bahtiyarlığını ve mutluluğunu sizlerle paylaşmaktayım…

Partimizin Şenlikleri olarak isimlendirdiğimiz kongrelerimiz COVİD 19 sebebiyle biraz buruk olsada alınan tedbirler ile en iyi şekilde gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz.Dünya bir yenilenme sürecinde.Bizde partimizin kadrolarının yenilenmesi adına gerçekleştireceğimiz 7. Olağan kongremiz ile Uzunköprü de Ak Kadrolarımızı yeniliyoruz..

Partimiz kurulduğu günden bugüne kadar gerek teşkilat kadrolarımızda gerekse oylarıyla destekleriyle duasıyla samimiyet ve gayretleri ile partimize katkısını esirgemeyen her bir kardeşimiz her bir büyüğümüz kadın erkek fark etmeksizin teşkilatımız da yer almıştır. Bu bir bayrak yarışıdır. Bayrağı alan en yükseğe çıkarmak için mücadele verirken devreden ise duası ve desteğini eksik etmemelidir. Biz de teşkilat olarak bugünden itibaren yeni görev alacak kadromuzla birlikte gönül kırgınlığı olanların gönüllerini alacak yeni gönülleri kazanmaya ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde 2023 – 2053 ve 2071 hedeflerine emin adımlarla İlerlemeye devam edeceğiz.

 

Uzunköprü Ak kadrolarımız bayrak yarışına tecrübeli,vefakar,fedakar yeni arkadaşlar takviye ederek inandığı yolda yürümeye devam edecek.Uzunköprülülerimizin bizden beklentilerini biliyoruz ve sorumluluğumuzun ağırlığının farkındayız.Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde söyleyecek çok sözümüz, yapacak çok işimiz var.Katılım sağlayan tüm misafirlerimize teşekkür ediyor,Kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyorum.
“İlçelerimizin temel belediyecilik sorunlarını çözeceğiz”

Uzunköprü’nün yıllardır birçok sorunu olduğunu aktaran İba; “Hele ki bu ilçede yaşayan sizler bu sorunlar ile her gün yüzleşmek durumundasınız. Burada sizlere uzun uzun yaşadığınız bu sorunları anlatacak değilim. Ancak; Edirne’mizin, Uzunköprü’müzün kısacası AK Parti Belediyeciliğinin olmadığı il ve ilçelerimizde kapı altına süpürülmüş, sümen altı edilmiş birçok meselesinin olduğunu hepimiz iyi biliyoruz. İnşallah 2023-2024 yılı hedeflerimizi tek tek yerine getireceğiz. İlçelerimizin temel belediyecilik sorunlarını çözene kadar mücadelemizi sürdüreceğiz” ifadelerine yer verdi.

 

“Yeni dönemde daha güçlü çalışacağız”

Sorunlardan kaçan, üstünü örten anlayışların Edirne’yi ne hale getirdiğinin apaçık ortada olduğunu vurgulayan İba, sorunların üstüne giderek, kente, ilçe ve beldelere ‘AK PARTİ’ belediyeciliğini getirmek için yeni dönemde daha güçlü şekilde çalışacaklarını aktardı.

 1. Olağan Kongre süreci ile girdikleri yeni dönemde Uzunköprü İlçe Başkanlığına seçilen Kadir Bilgin ve yönetimine başarılar dileyen İba, kongreleri tamamladıktan sonra daha güçlü şekilde devam edeceklerini vurguladı.

 

AK Parti’nin Uzunköprü için çeşitli yatırım ve projelere yer verdiğini söyleyen TBMM KEFEK Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, konuşmasında; “Çakmak Barajı projesinde sona yaklaşıldı. 1. aşaması tamamlandığında 165 bin dekar alan sulanmış olacak. Ergene’nin temizlenmesi için çok ciddi yatırımlar yaptık. Bunun da sonucunu çok yakınsa göreceğiz. Uzunköprü hastanesinin sözleşmesi imzalandı. Hayırlısı olsun diyorum. Bu güne kadar bu kadar hastaneye ihtiyacımız var mı diyenler neden ihtiyacımız olduğunu gördüler.” dedi.

 

AK Parti Milletvekili Aksal, “OSB’nin Yeri Yanlış Demek, OSB’yi İstememekle Eşdeğerdir”

 

 

AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Uzunköprü AK Parti 7. Olağan İlçe Kongresinde yaptığı konuşmada ,geçtiğimiz gün Uzunköprü’ye gelerek Uzunköprü OSB Projesi ile ilgili açıklamalarda bulunan CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu’nu eleştirdi. Keşan Gıda İhtisas OSB Projesinin Uzunköprü OSB Projesinden daha sonra onaylanmasına rağmen daha hızlı ilerlediğine dikkat çeken Aksal, Uzunköprü OSB’de yaşanan gecikmenin sorumlusunun Gayancıoğlu olduğunu iddia etti.

Aksal konuşmasında, Gaytancıoğlu’nun geçtiğimiz günlerde Uzunköprü’de yaptığı açıklamanın CHP’nin OSB ile ilgili fikirlerini bir kez daha gün yüzüne çıkardığını ifade ederek şunları kaydetti, “Sayın Gaytancıoğlu Uzunköprü OSB’nin yerinin yanlış olduğunu söylüyor. Onaylanmış bir OSB’nin yerinin yanlış olduğunu söylemek OSB’yi istememekle eşdeğerdir. OSB’de yeni yer belirlemek en az 3-4 yılımıza mal olacak. Onaylanmış projeye karşı çıkmak bölgesel gelişmeyi olumsuz etkiliyor. Keşan OSB, Uzunköprü OSB’den sonra onaylanmasına rağmen daha hızlı ilerliyor. Bunun sorumlusu Edirne CHP Milletvekili Okan Gaytancıoğlu’nun Uzunköprü OSB ile ilgili olumsuz girişimleridir”. Aksal ayrıca Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan’ın, Uzunköprü OSB Mütevelli Heyetine girmek istediğini beyan etmesini memnuniyetle karşıladıklarını ifade etti.

Mevcut Başkan Kadir Bilgin’in tek liste ile katıldığı seçimde delegelerin güven oyunu alarak yeniden başkan seçildi.

AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Kadir Bilgin’in  yönetimi şu şekilde oluştu: “Kadir Bilgin, Bülent Alpaslan, Oğuz Dalkıran, Gökhan Aslan, Halil Özkan, İbrahim Akbuz, Feriha Akgünay, Özcan Lebe, Gürkan Gür, Mutlu Kırman, Mustafa Dalga, Mustafa Gülkaynak, Evren Sezenler, Recep Fincancı, Mustafa Tezcan, Abdullah Duran, Sevcihan Cömert, Havva Keleş, Önder Özcan, Nihal Sucu”.

Hür Gazete olarak Yeniden İlçe Başkanlığına seçilen Kadir Bilgin ve Yönetim Kuruluna başarılar diliyoruz.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa
%d blogcu bunu beğendi: