BAŞEĞMEZ : ÜLKÜCÜ DAVAYA HİZMETLERİNİN SADAKASI BİLE OLAMAZSINIZ .

0
251

Hür Gazete köşe yazarı  MHP Eski ilçe Başkan Adayı Burhan Başeğmez MHP’den istifa ettikten sonra Sosyal medya hesabından istifa nedenlerini paylaştı.

Burhan Başeğmez yaptığı paylaşımda:1.Mesele vatansa gerisi teferruattır,bu teferruata Me Haş Pi de dahildir
2.Me Haş Pi genel başkanı olan zatın ve avanesinin ihanet derecesine varan genel siyasi hareket ve tavırları Türk milletinin malumudur. Özellikle haziran seçimleri sonrasında ve kasım seçimleri ile alınan tavır, hele ki Türk milletine yakışmayan bir anayasaya evet demek ile tamamen malum olmuştur.
3. bu ihanet derecesine varan siyasi tavır ve davranışların ötesinde ,şahıslarının gramları ve ülkücü davaya olan ihanetleri ise ayrıca ve özel olarak bizlerin malumu olup bilgimiz dahilindedir.
4.Değerli dava arkadaşlarımın, sadece vatan millet aşkı ve ülkücü sevda çerçevesindeki bağlılıkları tarafımızca anlayış ile karşılanmakla beraber, bu sevdanın bağlılığını , hiç alakası olmamasına rağmen kullanan ,çevresinde kaç gıramlık bok olduğu aslında malum olan,hasbelkader bi sıfatı ellerine geçirmiş olan kişilerin bundan hamasi söylemler ile nemalandığı da ,bilgi ve görgümüz dahilindedir.
5.Öncelik ile, bu hasbelkader bi sıfatı ellerine geçirmiş olan kişilere ilk ve son uyarımdır ; sizler tüm varlığınızı dahi ortaya koysanız, bu istifa ederek ayrılan insanların ÜLKÜCÜ DAVAYA HİZMETLERİNİN SADAKASI BİLE OLAMAZSINIZ . O yüzden sözlerinize, paylaşımlarınıza dikkat edin, haddinizi bilin.
6. Bizler bu şekilde bir siyasi yol ayrımına girerken ,çok mücadele ettik, öyle kolay olmadı bizler için. Ama karar verir iken de, sadece siyasi farklılık kararı aldık, siyasetimizi değiştirdik, dostlarımızı, ülküdaşlarımızı değil.. Haa yok siz bizleri değiştiyseniz, mertçe adam gibi çıkın söyleyin, bizde bilelim dostu, düşmanı……
7. Bu saatten sonra tek doğru vatan ve millettir, mesele de BİRLİK ve İLERLEMEDİR , ya bizim lesiniz yada , yoksunuz….Kamu oyuna saygı ile duyurulur.Av.Burhan Başeğmez

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here