YAĞMURCA HALKI İFTARI BİRLİKTE AÇTI

0
182

Uzunköprü Yağmurca tarımsal kalkınma Kooperatifi 9 Haziran Cuma günü yağmurca köy meydanında iftar yemeği verdi.

iftar yemeğine Uzunköprü Ticaret Borsası Başkanı Egemen Aslan, Uzunköprü İlçe Müftüsü Rıza Arı, Edirne Köy Koop. Başkan Yardımcısı Mümin Karayavru,Köy halkı katıldı.

Uzunköprü Yağmurca tarımsal kalkınma Kooperatifi Başkanı Ali Vardar, Yaptığı kısa konuşmada: Kooperatifimizin kuruluş temelinde, sosyal ve ekonomik dayanışma ile birlikte, birlik, beraberlik, kardeşlik ve toplumsal konulara duyarlılık vardır. İşte mübarek ramazan ayı bu duyguların, en doruğa çıktığı zamandır. Bütün insanlığa ve özellikle İslam alemine, yüce Allah’ın rızasına nail olabilmesi için verilmiş bir fırsattır. Dolayısıyla, bu mübarek ayı var gücümüzle ibadetle, infakla, duayla, iyiliklerle ve Oruç’la geçirmeye çalışmak ve bizleri kadir gecesine vede bayrama ulaştırması için, yüce rabbimize niyazda bulunmak olmalıdır.

mübarek Ramazan ayının bu gecesinde, iftar sofralarımızı şereflendiren, dualarımıza aminleri ile iştirak eden siz değerli dostlarımıza katılımlarınızdan dolayı tarımsal kalkınma Kooperatifi Yönetim kurulu üyeleri ve şahsım adına, ramazan şeriflerinizi tebrik eder, yüce Allah’ın bizleri kadir gecesi ve bayrama ulaştırmasını diler, hepinize şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum.
Afiyet olsun.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here